distros.html - en to sk translation catalogue (14 entries)

note: type: Content of: <title>
en: GNU/Linux Distros - GNU Project - Free Software Foundation
sk: Distribúcie GNU/Linux - Projekt GNU - Nadácia pre slobodný softvér

note: type: Attribute 'title' of: <link>
en: Free GNU/Linux distributions
sk: Slobodné distribúcie GNU/Linux

note: type: Content of: <div><h2>
en: GNU/Linux Distros
sk: Distribúcie GNU/Linux

note: type: Content of: <div><h3>
en: Free GNU/Linux Distros
sk: Slobodné distribúcie GNU/Linux

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/free-distros.html"> Free GNU/Linux distributions</a>.
sk: <a href="/distros/free-distros.sk.html"> Slobodné distribúcie GNU/Linux </a>

note: type: Content of: <div><h3>
en: Free Distro Guidelines
sk: Usmernenia pre slobodné distribúcie

note: type: Content of: <div><p>
en: Here is the list of problems that can prevent a distro from being considered entirely free:
sk: Tu je zoznam problémov, ktoré môžu zabrániť tomu, aby bola distribúcia považovaná za úplne slobodnú:

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/free-system-distribution-guidelines.html"> Guidelines for free system distributions</a>.
sk: <a href="/distros/free-system-distribution-guidelines.html">Smernice pre slobodné distribúcie systémov GNU/Linux</a>

note: type: Content of: <div><h3>
en: Common Distros
sk: Bežné distribúcie

note: type: Content of: <div><p>
en: Many common and well-known GNU/Linux software distributions don't meet our guidelines. You can read about their problems here:
sk: Mnohé z bežných a dobre známych distribúcií GNU/Linux nespĺňajú naše požiadavky. O ich problémoch sa môžete dočítať tu:

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/common-distros.html"> Why we can't endorse many well-known GNU/Linux distros</a>.
sk: <a href="/distros/common-distros.html"> Vysvetlenie, prečo neschvaľujeme populárne distribúcie GNU/Linux</a>

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
sk: Vaše otázky pre FSF &amp; GNU posielajte prosím na <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  Môžete tiež využiť <a href="/contact/">iné spôsoby ako kontaktovať</a> FSF.  Prosím upozornite nás na nefunkčné odkazy, chyby a možné vylepšenia na <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;mailto:webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
sk: <strong>Preklad</strong>: <a href="https://savannah.gnu.org/users/dominiks">Dominik Smatana</a> <a href="mailto:dominik@fsf.sk">&lt;dominik@fsf.sk&gt;</a>, 2009.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
sk: Aktualizované:
