gnu.html - en to sr translation catalogue (7 entries)

note: type: Content of: <div><p>
en: <strong>Download distributions</strong>
sr: <strong>Преузмите дистрибуције</strong>

note: type: Content of: <div><h3>
en: GNU and Linux
sr: ГНУ и Линукс

note: type: Content of: <div><ul><li>
en: <a href="http://libreplanet.org/wiki/Group_list">GNU/Linux, GNU/Hurd, and free software user groups</a>
sr: <a href="http://libreplanet.org/wiki/Group_list">Корисничке групе ГНУ-а са Линуксом, ГНУ-а са Крдом и слободног софтвера</a>

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
sr: Молимо вас да шаљете питања у вези са ЗСС-ом и ГНУ-ом на адресу <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>. Постоје и <a href="/contact/">други начини да се обратите</a> ЗСС-у.  Молимо вас да шаљете неисправне везе и друге исправке (или предлоге) на адресу <a href="mailto:mailto:webmasters@gnu.org">&lt;mailto:webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License</a>.
sr: Ова страна је лиценцирана под условима лиценце <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/deed.sr">Creative Commons Ауторство-Без прерада 4.0</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
sr: <b>Превод:</b>
    <a href="http://alas.matf.bg.ac.rs/~mr99164/index.php">Страхиња Радић</a>,
    <a href="http://alas.matf.bg.ac.rs/~mr99164/posta.php"><em>vilinkamen</em>
    на серверу <em>mail.ru</em></a>, 2008-2009.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
sr: Ажурирано:
