fs-translations.html - en to sr translation catalogue (78 entries)

note: type: Content of: <title>
en: Translations of the term &ldquo;free software&rdquo; - GNU Project - Free Software Foundation
sr: Преводи израза „free software“ — Пројекат ГНУ — Задужбина за слободни софтвер

note: type: Content of: <div><h2>
en: Translations of the term &ldquo;free software&rdquo;
sr: Преводи израза <em>free software</em>

note: type: Content of: <div><p>
en: This is a list of recommended unambiguous translations for the term &ldquo;free software&rdquo; (<a href="/philosophy/open-source-misses-the-point.html">free as in freedom</a>) into various languages.
sr: Ово је списак препоручених недвосмислених превода израза <em>free software</em> (где <a href="/philosophy/open-source-misses-the-point.html"><em>free</em> означава слободу</a>) на разне језике.

note: type: Content of: <div><p>
en: If you know a correction or addition to the list, please email it to <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.  Please stick to UTF-8 in your message.  Thanks.
sr: Ако бисте исправили или допунили овај списак, молимо вас да је пошаљете на <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>. Молимо вас да се држите УТФ-8-ја у вашој поруци. Унапред хвала.

note: type: Content of: <div><h3>
en: Afrikaans
sr: Африканс

note: type: Content of: <div><table><tr><th>
en: Language Code
sr: Кôд језика

note: type: Content of: <div><table><tr><th>
en: Free Software
sr: <cite>Free software</cite>

note: type: Content of: <div><table><tr><th>
en: Gratis Software
sr: <cite>Gratis software</cite>

note: type: Content of: <div><h3>
en: Albanian
sr: Албански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Arabic
sr: Арапски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Armenian
sr: Јерменски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Basque
sr: Баскијски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Belarusian
sr: Белоруски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Bengali
sr: Бенгалски

note: type: Content of: <div><table><tr><th>
en: Proprietary Software
sr: <cite>Proprietary software</cite>

note: type: Content of: <div><table><tr><th>
en: Commercial Software
sr: <cite>Commercial software</cite>

note: type: Content of: <div><h3>
en: Bulgarian
sr: Бугарски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Burmese
sr: Бурмански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Catalan
sr: Каталонски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Chinese (Simplified)
sr: Кинески (поједностављени знакови)

note: type: Content of: <div><h3>
en: Chinese (Traditional)
sr: Кинески (традиционални знакови)

note: type: Content of: <div><h3>
en: Croatian
sr: Хрватски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Czech
sr: Чешки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Danish
sr: Дански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Dutch
sr: Холандски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Esperanto
sr: Есперанто

note: type: Content of: <div><h3>
en: Estonian
sr: Естонски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Finnish
sr: Фински

note: type: Content of: <div><h3>
en: French
sr: Француски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Galician
sr: Галицијски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Georgian
sr: Грузински

note: type: Content of: <div><h3>
en: German
sr: Немачки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Greek
sr: Грчки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Hebrew
sr: Јеврејски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Hindi
sr: Хинди

note: type: Content of: <div><h3>
en: Hungarian
sr: Мађарски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Icelandic
sr: Исландски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Ido
sr: Идо

note: type: Content of: <div><h3>
en: Indonesian
sr: Индонежански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Interlingua
sr: Интерлингва

note: type: Content of: <div><h3>
en: Irish
sr: Ирски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Italian
sr: Италијански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Japanese
sr: Јапански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Korean
sr: Корејски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Latvian
sr: Летонски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Lithuanian
sr: Литвански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Macedonian
sr: Македонски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Malay
sr: Малајски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Malayalam
sr: Малајалам

note: type: Content of: <div><h3>
en: Norwegian
sr: Норвешки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Persian (Farsi)
sr: Персијски (фарси)

note: type: Content of: <div><h3>
en: Polish
sr: Пољски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Portuguese
sr: Португалски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Romanian
sr: Румунски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Russian
sr: Руски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Sardinian
sr: Сардинијски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Scottish Gaelic
sr: Шкотски гелски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Serbian
sr: Српски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Sinhala
sr: Синхалески

note: type: Content of: <div><h3>
en: Slovak
sr: Словачки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Slovenian
sr: Словеначки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Spanish
sr: Шпански

note: type: Content of: <div><h3>
en: Swahili
sr: Свахили

note: type: Content of: <div><h3>
en: Swedish
sr: Шведски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Tagalog / Filipino
sr: Тагалог

note: type: Content of: <div><h3>
en: Tamil
sr: Тамилски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Telugu
sr: Телугу

note: type: Content of: <div><h3>
en: Thai
sr: Тајландски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Turkish
sr: Турски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Ukrainian
sr: Украјински

note: type: Content of: <div><h3>
en: Urdu
sr: Урду

note: type: Content of: <div><h3>
en: Vietnamese
sr: Вијетнамски

note: type: Content of: <div><h3>
en: Welsh
sr: Велшки

note: type: Content of: <div><h3>
en: Zulu
sr: Зулу

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.
sr: Молимо вас да шаљете питања у вези са ЗСС-ом и ГНУ-ом на адресу <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>. Постоје и <a href="/contact/">други начини да се обратите</a> ЗСС-у. Молимо вас да шаљете неисправне везе и друге исправке (или предлоге) на адресу <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License</a>.
sr: Ова страна је лиценцирана под условима лиценце <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/deed.sr">Creative Commons Ауторство-Без прерада 4.0</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
sr: <b>Превод:</b>
    <a href="http://alas.matf.bg.ac.rs/~mr99164/index.php">Страхиња Радић</a>,
    <a href="http://alas.matf.bg.ac.rs/~mr99164/posta.php"><em>vilinkamen</em>
    на серверу <em>mail.ru</em></a>, 2008.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
sr: Ажурирано:
