words-to-avoid.html - en to sr translation catalogue (5 entries)

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
sr: Ажурирано:

note: TRANSLATORS: Ignore the original text in this paragraph, replace it with the translation of these two: We work hard and do our best to provide accurate, good quality translations.  However, we are not exempt from imperfection. Please send your comments and general suggestions in this regard to <a hr
en: Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and submitting translations of this article.
sr: Молимо да погледате <a href="/server/standards/README.translations.html">ПРОЧИТАЈМЕ за преводе</a> за више информација о координисању и слању превода овог чланка.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/3.0/us/">Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 United States License</a>.
sr: Ова страна је лиценцирана под условима лиценце<a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/3.0/us/deed.sr">Creative Commons Ауторство-Без прерада 3.0 САД</a>.

note: type: Content of: <div><h3>
en: Footnotes
sr: Фусноте

note: type: Content of: <div><h3>
en: Conclusion
sr: Закључак
