body-include-1.html - en to fa translation catalogue (6 entries)

note: type: Content of: <div>
en: <a class="skip" href="#content"><b>Skip to main text</b></a>
fa: <a class="skip" href="#content"><b>پرش به متن اصلی</b></a>

note: type: Attribute 'alt' of: <div><p><a><img>
en: &nbsp;[A GNU head]&nbsp;
fa: &nbsp;[تصویر سر گنو]&nbsp;

note: type: Content of: <div><p>
en: <strong>GNU</strong> <span class="hide">Operating System</span></a>
fa: <span class="hide">سیستم‌عامل&nbsp;</span><strong>گنو</strong></a>

note: type: Content of: <div><p>
en: <small id="fsf-support">Supported by the <a href="#mission-statement">Free Software Foundation</a></small>
fa: <small id="fsf-support">با حمایت <a href="#mission-statement">بنیاد نرم‌افزار آزاد</a></small>

note: type: Attribute 'alt' of: <div><div><div><a><img>
en: &nbsp;[Search www.gnu.org]&nbsp;
fa: &nbsp;[جستجو در گنو.ارگ]&nbsp;

note: type: Attribute 'alt' of: <div><div><div><a><img>
en: &nbsp;[Other languages]&nbsp;
fa: &nbsp;[دیگر زبان‌ها]&nbsp;
