body-include-1.html - en to pl translation catalogue (6 entries)

note: type: Content of: <div>
en: <a class="skip" href="#content"><b>Skip to main text</b></a>
pl: <a class="skip" href="#content"><b>Przejdź do&nbsp;tekstu</b></a>

note: type: Attribute 'alt' of: <div><p><a><img>
en: &nbsp;[A GNU head]&nbsp;
pl: &nbsp;[Głowa GNU]&nbsp;

note: type: Content of: <div><p>
en: <strong>GNU</strong> <span class="hide">Operating System</span></a>
pl: <span class="hide">System operacyjny&nbsp;</span><strong>GNU</strong></a>

note: type: Content of: <div><p>
en: <small id="fsf-support">Supported by the <a href="#mission-statement">Free Software Foundation</a></small>
pl: <small id="fsf-support">Sponsorowane przez <a href="#mission-statement">Fundację Wolnego Oprogramowania (FSF)</a></small>

note: type: Attribute 'alt' of: <div><div><div><a><img>
en: &nbsp;[Search www.gnu.org]&nbsp;
pl: &nbsp;[Szukaj www.gnu.org]&nbsp;

note: type: Attribute 'alt' of: <div><div><div><a><img>
en: &nbsp;[Other languages]&nbsp;
pl: &nbsp;[Other languages - Inne języki]&nbsp;
