footer-text.html - en to fa translation catalogue (8 entries)

note: type: Content of: <div><div><div>
en: <a href="#top" class="close"><span>BACK TO TOP</span></a>
fa: <a href="#top" class="close"><span>بازگشت به بالا</span></a>

note: #echo encoding="none" var="language_selector" type: Content of: <div><div><div>
en: Set language
fa: انتخاب زبان

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Available for this page:
fa: ترجمه‌های موجود برای این صفحه:

note: type: Content of: <div><div>
en: <a href="#header"><span>BACK TO TOP </span>&#9650;</a>
fa: <a href="#header"><span>بازگشت به بالا</span>&#9650;</a>

note: type: Content of: <div><blockquote><p><a>
en: <a href="//www.fsf.org">
fa: </p><p style="direction:rtl; text-align:right"><a href="//www.fsf.org/">

note: type: Attribute 'alt' of: <div><blockquote><p><a><img>
en: &nbsp;[FSF logo]&nbsp;
fa: &nbsp;[لوگوی بنیاد نرم‌افزار آزاد]&nbsp;

note: type: Content of: <div><blockquote><p>
en: </a><strong> &ldquo;The Free Software Foundation (FSF) is a nonprofit with a worldwide mission to promote computer user freedom. We defend the rights of all software users.&rdquo;</strong>
fa: </a><strong> «بنیاد نرم‌افزار آزاد (FSF) یک سازمان ناسودبر با مأموریت جهانی ترویج آزادی کاربران رایانه است. ما از حقوق تمامی کاربران نرم‌افزار حمایت می‌کنیم.»</strong>

note: type: Content of: <div><div>
en: <a class="join" href="//www.fsf.org/associate/support_freedom?referrer=4052">JOIN</a> <a class="donate" href="//donate.fsf.org/">DONATE</a> <a class="shop" href="//shop.fsf.org/">SHOP</a>
fa: <a class="join" href="//www.fsf.org/associate/support_freedom?referrer=4052">بپیوندید</a> <a class="donate" href="//donate.fsf.org/">اهدا کنید</a> <a class="shop" href="//shop.fsf.org/">فروشگاه</a>
