outdated.html - en to ca translation catalogue (9 entries)

note: #set var="ORIGINAL_LINK" value="<a class=\"original-link\" href=\"${ORIGINAL_FILE}.en\">" #if expr='${OUTDATED_SINCE}' TRANSLATORS: The date will follow this string. type: Content of: <div><div><p>
en: This translation may not reflect the changes made since
ca: Aquesta traducció no reflecteix els canvis fets des de

note: #echo encoding="none" var="OUTDATED_SINCE" TRANSLATORS: The link to the English page will follow this string. type: Content of: <div><div><p>
en: in the
ca: a l'

note: #echo encoding="none" var="ORIGINAL_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <div><div><p>
en: English original
ca: original anglès

note: #else TRANSLATORS: The link to the English page will follow this string. type: Content of: <div><div>
en: This translation may not reflect the latest changes to
ca: Aquesta traducció pot no reflectir els últims canvis fets a

note: #echo encoding="none" var="ORIGINAL_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <div><div>
en: the English original
ca: l'original anglès

note: #if expr='${DIFF_FILE}' #set var="DIFF_LINK" value="<a href=\"${DIFF_FILE}\">" TRANSLATORS: The link to the page with differences will follow this string. type: Content of: <p>
en: You should take a look at
ca: Podeu donar un cop d'ull a

note: #echo encoding="none" var="DIFF_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <p>
en: those changes
ca: aquests canvis

note: #endif #if expr='${LANGUAGE_SUFFIX} = /^[.](de|es|fr)$/' TRANSLATORS: Please replace web-translators@gnu.org with the email address of your translation team. type: Content of: outside any tag (error?)
en: If you wish to help us maintain this page, please contact <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.
ca: Si voleu ajudar-nos a mantenir aquesta pàgina, contacteu si us plau amb <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.

note: #else type: Content of: outside any tag (error?)
en: Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on maintaining translations of this article.
ca: Vegeu la <a href="/server/standards/README.translations.html">Guia de traducció</a> per informar-vos sobre la coordinació i publicació de les traduccions d'aquest article. <br />Contacteu amb l'<a href="/server/standards/translations/ca/">Equip de traducció</a> per col·laborar en la traducció al català del web de GNU.
