outdated.html - en to ms translation catalogue (9 entries)

note: #set var="ORIGINAL_LINK" value="<a class=\"original-link\" href=\"${ORIGINAL_FILE}.en\">" #if expr='${OUTDATED_SINCE}' TRANSLATORS: The date will follow this string. type: Content of: <div><div><p>
en: This translation may not reflect the changes made since
ms: Terjemahan ini mungkin tak menunjukkan perubahan yang dibuat sejak

note: #echo encoding="none" var="OUTDATED_SINCE" TRANSLATORS: The link to the English page will follow this string. type: Content of: <div><div><p>
en: in the
ms: dalam

note: #echo encoding="none" var="ORIGINAL_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <div><div><p>
en: English original
ms: halaman Inggeris asal

note: #else TRANSLATORS: The link to the English page will follow this string. type: Content of: <div><div>
en: This translation may not reflect the latest changes to
ms: Terjemahan ini mungkin tidak menunjukkan perubahan terkini terhadap

note: #echo encoding="none" var="ORIGINAL_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <div><div>
en: the English original
ms: halaman Inggeris asal

note: #if expr='${DIFF_FILE}' #set var="DIFF_LINK" value="<a href=\"${DIFF_FILE}\">" TRANSLATORS: The link to the page with differences will follow this string. type: Content of: <p>
en: You should take a look at
ms: Anda patut lihat

note: #echo encoding="none" var="DIFF_LINK" TRANSLATORS: The text of the link; the next string is the last part of the sentence (just a period in English). type: Content of: <p>
en: those changes
ms: pada perubahan-perubahan itu

note: #endif #if expr='${LANGUAGE_SUFFIX} = /^[.](de|es|fr)$/' TRANSLATORS: Please replace web-translators@gnu.org with the email address of your translation team. type: Content of: outside any tag (error?)
en: If you wish to help us maintain this page, please contact <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.
ms: Sekiranya anda berminat untuk menyelenggara halaman ini, tolong hubungi <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.

note: #else type: Content of: outside any tag (error?)
en: Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on maintaining translations of this article.
ms: Tolong lihat <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> untuk maklumat tentang bagaimana untuk menyelenggara terjemahan-terjemahan artikel ini.
