distros.html - en to fa translation catalogue (16 entries)

note: type: Content of: <title>
en: GNU/Linux Distros - GNU Project - Free Software Foundation
fa: توزیع‌های گنو/لینوکس - پروژه گنو - بنیاد نرم‌افزارهای آزاد

note: type: Attribute 'title' of: <link>
en: Free GNU/Linux distributions
fa: توزیع‌های گنو/لینوکس آزاد

note: type: Content of: <div><h2>
en: GNU/Linux Distros
fa: توزیع‌های گنو/لینوکس

note: type: Content of: <div><h3>
en: Free GNU/Linux Distros
fa: توزیع‌های گنو/لینوکس آزاد

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/free-distros.html"> Free GNU/Linux distributions</a>.
fa: <a href="/distros/free-distros.html">توزیع‌های آزاد گنو/لینوکس</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: All of these existing distros could use more development help.  Thus, if you want to make an effective contribution to free GNU/Linux distributions, we suggest that you join the development of an existing free distro rather that starting a new free distro.
fa: همه‌ی این توزیع‌های موجود به کمک برای توسعه نیاز دارند. بنابراین، اگر می‌خواهید کمک مؤثری به توزیع‌های گنو/لینوکس آزاد بکنید، ما پیشنهاد می‌کنیم که به توسعه‌ی یکی از توزیع‌های آزاد موجود بپیوندید، تا اینکه یک توزیع جدید ایجاد کنید.

note: type: Content of: <div><h3>
en: Free Distro Guidelines
fa: رهنمود‌های توزیع‌های آزاد

note: type: Content of: <div><p>
en: Here is the list of problems that can prevent a distro from being considered entirely free:
fa: این هم فهرستی است از مشکلاتی که باعث می‌شود یک نوزیع، کاملا آزاد در نظر گرفته نشود:

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/free-system-distribution-guidelines.html"> Guidelines for free system distributions</a>.
fa: <a href="/distros/free-system-distribution-guidelines.html"> رهنمودهایی برای توزیع‌های سیستم آزاد</a>.

note: type: Content of: <div><h3>
en: Common Distros
fa: توزیع‌های رایج

note: type: Content of: <div><p>
en: Many common and well-known GNU/Linux software distributions don't meet our guidelines. You can read about their problems here:
fa: خیلی از توزیع‌های نرم‌افزاری گنو/لینوکس مشهور شامل رهنمود‌های ما نمی‌شوند. شما می‌توانید در مورد مشکلات آن‌ها این‌جا بخوانید:

note: type: Content of: <div><p>
en: <a href="/distros/common-distros.html"> Why we can't endorse many well-known GNU/Linux distros</a>.
fa: <a href="/distros/common-distros.html"> چرا نمی‌توانیم خیلی از توزیع‌های گنو/لینوکس مشهور را تایید کنیم</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't have notes. type: Content of: <div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S NOTES*
fa: ترجمه شده در تیم ترجمه گروه کاربران ایرانی نرم‌افزار‌های آزاد- ifsug.org

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
fa: لطفا سوالات و پرسش‌های خود در رابطه با گنو و بنیاد نرم‌افزارهای آزاد را به <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a> ارسال کنید. همچنین <a href="/contact/">راه‌های دیگری برای تماس</a> با بنیاد نرم‌افزارهای آزاد وجود دارد. لطفا لینک‌های خراب و یا مشکلات دیگر یا پیشنهادات خود را به <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a> ارسال کنید.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
fa: ترجمه از مهیار مقیمی

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
fa: به روز رسانی شده در:
