optionally-free-not-enough.html - en to hr translation catalogue (6 entries)

note: type: Content of: <title>
en: Optionally Free Is Not Enough - GNU Project - Free Software Foundation
hr: Izborno slobodno nije dovoljno - GNU projekt - Zaklada za slobodan softver

note: type: Content of: <div><h2>
en: Optionally Free Is Not Enough
hr: Izborno slobodno nije dovoljno

note: type: Content of: <div><ol><li>
en: Specific committed free software supporters that we know will make an effort to avoid nonfree software.
hr: Određeni predani podržavatelji slobodnog softvera za koje znamo da će učiniti napor da izbjegnu neslobodan softver.

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
hr: Molimo šaljite općenite FSF &amp; GNU upite na <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  Postoje također i <a href="/contact/">drugi načini kontaktiranja</a> FSF-a. Prekinute poveznice i druge ispravke ili prijedloge možete poslati na <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
hr: <b>Prijevod</b>: Nevenko Baričević, 2013.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
hr: Vrijeme zadnje izmjene:
