screenshot.html - en to hr translation catalogue (6 entries)

note: type: Content of: <title>
en: Screenshot of a Free Distro - GNU Project - Free Software Foundation
hr: Snimka ekrana slobodne distribucije - Projekt GNU - Zaklada za slobodan softver

note: type: Content of: <h2>
en: Screenshot of a Free Distro
hr: Snimka ekrana slobodne distribucije

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
hr: Molim vas šaljite općenite FSF &amp; GNU upite na <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  Postoje isto i <a href="/contact/">drugi načini kontaktiranja</a> FSF-a. Prekinute poveznice i drugi ispravci ili prijedlozi mogu biti poslani na <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: TRANSLATORS: Ignore the original text in this paragraph, replace it with the translation of these two: We work hard and do our best to provide accurate, good quality translations.  However, we are not exempt from imperfection. Please send your comments and general suggestions in this regard to <a hr
en: Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and submitting translations of this article.
hr: Radimo naporno i dajemo sve od sebe da bi pružili točne, visoko kvalitetne prijevode. Međutim, nismo oslobođeni od nesavršenosti. Molim vas šaljite vaše komentare i općenite prijedloge u tom smislu na <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.</p> <p>Za informacije o koordiniranju i slanju prijevoda naših mrežnih stranica, pogledajte <a href="/server/standards/README.translations.html">README za prijevode</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
hr: <b>Prijevod</b>: Nevenko Baričević, 2013.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
hr: Zadnji put promijenjeno:
