gnu.html - en to bg translation catalogue (9 entries)

note: type: Content of: <div><p>
en: <strong>Download distributions</strong>
bg: <strong>Изтеглите дистрибуции</strong>

note: type: Attribute 'alt' of: <div><p><a><img>
en: &nbsp;[GNU and Linux]&nbsp;
bg: &nbsp;[GNU и Линукс]&nbsp;

note: type: Content of: <div><h3>
en: GNU and Linux
bg: GNU и Линукс

note: type: Content of: <div><h3>
en: Other GNU-related resources
bg: Други ресурси, свързани с GNU

note: type: Content of: <div><ul><li>
en: <a href="http://libreplanet.org/wiki/Group_list">GNU/Linux, GNU/Hurd, and free software user groups</a>
bg: <a href="http://libreplanet.org/wiki/Group_list">Групи на потребители на GNU/Линукс, GNU/Хърд и потребители на свободен софтуер</a>

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
bg: Моля, отправяйте въпроси относно ФСС и GNU по е-поща: <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  Има и други начини за <a href="/contact/">връзка</a> с ФСС.  Моля, изпращайте доклади за счупени хипервръзки и други корекции (или предложения) на е-поща: <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License</a>.
bg: Може да копирате и разпространявате тази статия според условията на <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Криейтив Комънс „Признание-Без производни произведения“ 4.0</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
bg: <b>Превод</b>: Явор Доганов <a href="mailto:yavor@gnu.org">&lt;yavor@gnu.org&gt;</a>, 2006, 2007, 2008 г.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
bg: Последно обновяване:
