license-logos.html - en to pl translation catalogue (6 entries)

note: type: Content of: <title>
en: GNU License Logos - GNU Project - Free Software Foundation
pl: Logo licencji GNU - Projekt GNU - Fundacja Wolnego Oprogramowania (FSF)

note: type: Content of: <h2>
en: GNU License Logos
pl: Loga licencji GNU

note: type: Content of: <div><p>
en: If you are releasing work under the <a href="/licenses/fdl.html">GFDL</a>, or version 3 of the GNU <a href="/licenses/gpl.html">GPL</a>, <a href="/licenses/lgpl.html">LGPL</a>, or <a href="/licenses/agpl.html">AGPL</a>, feel free to use these buttons on your site or in your application to advertise the license.  These logos are immediately recognizable, and will assure your users that their freedom is being protected.
pl: Jeśli udostępniacie swoje dzieła na&nbsp;zasadach licencji GNU <a href="/licenses/gpl.html">GPL</a> w&nbsp;wersji 3, <a href="/licenses/lgpl.html">LGPL</a> lub&nbsp;<a href="/licenses/agpl.html">AGPL</a>, możecie skorzystać z&nbsp;poniższych grafik na&nbsp;swojej stronie lub&nbsp;w swojej aplikacji, aby&nbsp;zareklamować te licencje. Poniższe loga są szybko rozpoznawalne i&nbsp;upewnią Waszych użytkowników w&nbsp;tym, że&nbsp;ich wolność jest chroniona.

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
pl: Wszelkie pytania dotyczące GNU i&nbsp;FSF prosimy kierować na&nbsp;adres <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>. Inne metody kontaktu z&nbsp;FSF można znaleźć na&nbsp;stronie <a href="/contact/contact.html">kontakt</a> <br /> Informacje o niedziałających odnośnikach oraz&nbsp;inne poprawki (lub propozycje) prosimy wysyłać na&nbsp;adres <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
pl: Tłumaczenie: Tomasz W. Kozłowski 2010, poprawki: Jan Owoc 2010, 2011.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
pl: Aktualizowane:
