body-include-1.html - en to fi translation catalogue (5 entries)

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
fi: Ole hyvä ja lähetä FSF &amp; GNU -kyselyt osoitteeseen <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>. On myös muita tapoja <a href="/contact/">saada yhteys</a> FSF:ään. Lähetä ilmoitukset toimimattomista  linkeistä ja muut korjaukset (tai ehdotukset) osoitteeseen <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License</a>.
fi: Tämä sivu on julkaistu <a rel="license" href=”http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/”>Creative Commons Nimeä-EiMuutoksia 4.0-kansainvälisen lisenssin alla.</a>

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
fi: Päivitetty: Sun 11. elo. 2019

note: type: Content of: <div><h3>
en: Footnotes
fi: Viittet

note: type: Content of: <div><h3>
en: Conclusion
fi: Johtopäätös
