footer-text.html - en to de translation catalogue (5 entries)

note: #echo encoding="none" var="language_selector" type: Content of: <div><div><div>
en: Set language
de: Sprache festlegen

note: type: Content of: <div><blockquote><p><a>
en: <a href="//www.fsf.org">
de: <a href="//www.fsf.org/">

note: type: Attribute 'alt' of: <div><blockquote><p><a><img>
en: &nbsp;[FSF logo]&nbsp;
de: &nbsp;[FSF]&nbsp;

note: type: Content of: <div><blockquote><p>
en: </a><strong> &ldquo;The Free Software Foundation (FSF) is a nonprofit with a worldwide mission to promote computer user freedom. We defend the rights of all software users.&rdquo;</strong>
de: </a><strong><q cite="https://www.fsf.org/about/">Die <span lang="en" xml:lang="en">Free Software Foundation</span> (FSF) ist eine gemeinnützige Organisation mit einer weltweiten Mission die Freiheit von Rechnernutzern zu fördern. Wir verteidigen die Rechte aller Softwarenutzer.</q></strong>

note: type: Content of: <div><div>
en: <a class="join" href="//www.fsf.org/associate/support_freedom?referrer=4052">JOIN</a> <a class="donate" href="//donate.fsf.org/">DONATE</a> <a class="shop" href="//shop.fsf.org/">SHOP</a>
de: <a class="join" href="//www.fsf.org/associate/support_freedom?referrer=4052">Mitmachen</a> <a class="donate" href="//donate.fsf.org/">Spenden</a> <a class="shop" href="//shop.fsf.org/">Shoppen</a>
