home.html - en to pl translation catalogue (30 entries)

note: type: Content of: <title>
en: Take Action - GNU Project - Free Software Foundation
pl: Podejmijcie działania - Projekt GNU - Fundacja Wolnego Oprogramowania (FSF)

note: type: Content of: <div><h2>
en: Take Action
pl: Podejmijcie działania

note: type: Content of: <div><p>
en: Items on this page for: <a href="#act">Activists</a> - <a href="#dev">Developers</a> - <a href="#sys">Sysadmins</a> - <a href="#web">Webmasters</a> - <a href="#xlate">Translators</a>.
pl: Na&nbsp;tej stronie są propozycje dla <a href="#act">działaczy</a> - <a href="#dev">deweloperów</a> - <a href="#sys">administratorów systemów</a> - <a href="#web">webmasterów</a> - <a href="#xlate">tłumaczy</a>.

note: type: Content of: <div><h3>
en: For Free Software Activists&hellip;
pl: Dla działaczy wolnego oprogramowania&hellip;

note: type: Content of: <div><h4>
en: Support current FSF campaigns
pl: Wspierajcie obecne działania FSF

note: type: Content of: <div><h4>
en: Help fight software patents
pl: Pomóżcie walczyć przeciw patentom na&nbsp;oprogramowanie

note: type: Content of: <div><h4>
en: Call on WIPO to change its name and mission
pl: Wzywajcie WIPO do&nbsp;zmiany nazwy i&nbsp;celu funkcjonowania

note: type: Content of: <div><h4>
en: Enhance the Free Software Directory
pl: Wzbogaćcie Katalog wolnego oprogramowania

note: type: Content of: <div><h4>
en: Start a GNU/Linux User Group in your area, and send us your group's information
pl: Załóżcie Grupę Użytkowników GNU/Linuksa w&nbsp;swoim mieście lub&nbsp;kraju i&nbsp;prześlijcie nam informację o&nbsp;Waszej grupie

note: type: Content of: <div><h3>
en: For Software Developers&hellip;
pl: Dla deweloperów oprogramowania&hellip;

note: type: Content of: <div><h4>
en: Contribute to high priority free software projects
pl: Wesprzyjcie priorytetowe projekty wolnego oprogramowania

note: type: Content of: <div><h4>
en: Contribute to GNUstep
pl: Wspierajcie projekt GNUstep

note: type: Content of: <div><p>
en: Please contribute as a user and developer to <a href="http://www.gnustep.org">GNUstep</a>, a free object-oriented framework for application development, and help it achieve the status of a complete and featured desktop environment.
pl: Wspierajcie jako użytkownicy i&nbsp;programiści <a href="http://www.gnustep.org">projekt GNUstep</a>, wolny, obiektowo zorientowany szkielet do&nbsp;tworzenia aplikacji. Pomóż mu przekształcić się w&nbsp;kompletne środowisko użytkownika.

note: type: Content of: <div><h4>
en: Take over an unmaintained GNU package
pl: Przejmijcie pakiet GNU pozbawiony opieki

note: type: Content of: <div><p>
en: These GNU packages are looking for a maintainer:
pl: Następujące pakiety potrzebują opiekuna:

note: type: Content of: <div><p>
en: .  And these packages are looking for co-maintainers:
pl: . A&nbsp;te pakiety szukają współ-opiekuna:

note: type: Content of: <div><h4>
en: Contribute to the development of a GNU package
pl: Wspierajcie rozwój pakietu GNU

note: type: Content of: <div><h4>
en: Make your program a GNU package
pl: Zróbcie ze&nbsp;swojego programu pakiet GNU

note: type: Content of: <div><h3>
en: For System Administrators&hellip;
pl: Dla administratorów systemów&hellip;

note: type: Content of: <div><h4>
en: Help with administration of Savannah
pl: Pomóżcie administrować Savannah

note: type: Content of: <div><h3>
en: For Webmasters&hellip;
pl: Dla webmasterów&hellip;

note: type: Content of: <div><h4>
en: Join the GNU webmasters team
pl: Przyłączcie się do&nbsp;drużyny webmasterów GNU

note: type: Content of: <div><h3>
en: For Translators&hellip;
pl: Dla tłumaczy&hellip;

note: type: Content of: <div><h4>
en: Join a GNU translation team
pl: Przyłączcie się do&nbsp;drużyny tłumaczy GNU

note: type: Content of: <div><p>
en: Finally, the separate page <a href="/help/help.html">How You Can Help the GNU Project</a> has more details and additional items.
pl: Na&nbsp;koniec jest osobna strona <a href="/help/help.html">Jak możesz pomóc Projektowi GNU</a>, która ma więcej szczegółów i&nbsp;dodatkowe zadania.

note: type: Content of: <div><p>
en: Action items for: <a href="#act">Activists</a> - <a href="#dev">Developers</a> - <a href="#sys">Sysadmins</a> - <a href="#web">Webmasters</a> - <a href="#xlate">Translators</a>.
pl: Cele działań dla: <a href="#act">działaczy</a> - <a href="#dev">deweloperów</a> - <a href="#sys">administratorów systemów</a> - <a href="#web">webmasterów</a> - <a href="#xlate">tłumaczy</a>.

note: type: Content of: <div><div><p>
en: Please send general FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>.  There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF.  Broken links and other corrections or suggestions can be sent to <a href="mailto:webmasters@gnu.org">&lt;webmasters@gnu.org&gt;</a>.
pl: Wszelkie pytania dotyczące GNU i&nbsp;FSF prosimy kierować na&nbsp;adres <a href="mailto:gnu@gnu.org">&lt;gnu@gnu.org&gt;</a>. Inne metody kontaktu z&nbsp;FSF można znaleźć na&nbsp;stronie <a href="/contact/contact.html">kontakt</a> <br /> Informacje o niedziałających odnośnikach oraz&nbsp;inne poprawki (lub propozycje) prosimy wysyłać na&nbsp;adres <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>.

note: type: Content of: <div><p>
en: This page is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/">Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License</a>.
pl: Ta strona jest dostępna na&nbsp;<a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nd/4.0/deed.pl">licencji Creative Commons Uznanie autorstwa&nbsp;&ndash; Bez&nbsp;utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe</a>.

note: TRANSLATORS: Use space (SPC) as msgstr if you don't want credits. type: Content of: <div><div>
en: *GNUN-SLOT: TRANSLATOR'S CREDITS*
pl: Tłumaczenie: Wojciech Kotwica 2004, Jan Owoc 2010, 2011, 2012, 2013, 2014; poprawki: Jan Owoc 2015, Daniel Oźminkowski 2010, Marcin Wolak 2010.

note: timestamp start type: Content of: <div><p>
en: Updated:
pl: Aktualizowane:
